Kancelaria Adwokacka Kraków

O mnie

Anna Żarnowiecka-Szymczyk

Adwokat wpisany na listę adwokatów Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie

Członek Komisji Szkolenia Aplikantów Adwokackich Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.

Adwokat Anna Żarnowiecka-Szymczyk specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności prawie procesowym.

W tym zakresie zapewnia kompleksową obsługę podmiotów w aspekcie pozasądowym w szczególności w zakresie udzielania porad prawnych, przygotowywania pism oraz umów i opinii prawnych jak i obejmującą reprezentację stron w postępowaniach sądowych.

Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę przedsiębiorców, obejmującą przygotowywanie i analizę umów, sporządzanie opinii prawnych w tym opiniowanie spraw nagłych i wpadkowych oraz kwestie korporacyjne. Świadczy również usługi z zakresu prawa rodzinnego obejmujące postępowania o orzeczenie rozwodu, alimenty czy ustalenie kontaktów z dzieckiem.

Adwokat Anna Żarnowiecka-Szymczyk ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także jednolite studia magisterskie na kierunku administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Włada językiem angielskim.

Skontaktuj się!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Anna Żarnowiecka danych osobowych podanych w formularzu.

Administratorem danych osobowych podanych za pośrednictwem formularza jest Adwokat Anna Żarnowiecka Kancelaria Adwokacka z siedzibą ul. Francesco Nullo 38/28, 31-543 Kraków.

Informuję, że Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych wyszczególnionych w formularzu jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na przesłane zapytanie.

Informuję, że masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.