Kancelaria Adwokacka Kraków

Pro Bono

Adwokat Anna Żarnowiecka już w trakcie studiów angażowała się w działalność społeczną

świadcząc pomoc prawną w ramach Sekcji Prawa Cywilnego Uniwersyteckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego skierowaną do osób nieposiadających środków na skorzystanie z odpłatnych usług prawnych.

W duchu tego doświadczenia Adwokat Anna Żarnowiecka udziela nieodpłatnych porad prawnych w zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego.

Porady świadczone są w każdy pierwszy wtorek miesiąca w siedzibie Kancelarii w godzinach 12:00 – 15:00 po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu spotkania.

Skontaktuj się!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zgoda - ochrona danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Anna Żarnowiecka danych osobowych podanych w formularzu.

Administratorem danych osobowych podanych za pośrednictwem formularza jest Adwokat Anna Żarnowiecka Kancelaria Adwokacka z siedzibą ul. Francesco Nullo 38/28, 31-543 Kraków.

Informuję, że Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych wyszczególnionych w formularzu jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na przesłane zapytanie.

Informuję, że masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.